image

Moje hobby - lokalizacja programów

Oprogramowanie do systemu

ArcConvert 0.64
image
ArcConvert jest darmowym programem do konwersji archiwów.
Obsługuje formaty:
7-ZIP, LZH, CAB, ZIP, ARJ, ACE, RAR, TAR, TGZ, GZ, Z, BZ2, YZ1, YZ2, GCA, BEL, RPM, DEB, BH, Noa32, HKI, PAQAR, SQX, HA, ZOO, UHARC, LFB, ZLIB, UCL, IMP, RS, SPL, APK, Arc, DZ, MSI, ALZ, PMA, PAQ7, CHM, UDA.
Program automatycznie wykrywa czy archiwum jest zabezpieczone hasłem, w takim przypadku należy podać hasło w odpowiednim polu aby proces konwersji mógł przebiec poprawnie.
Program należy wypakować do osobnego folderu.
Program nie instaluje się.
Przez kliknięcie prawym klawiszem myszki w oknie aplikacji, może być dodany lub usunięty z menu kontekstowego. Uruchamiany z "arc_convert.exe".

arcconvert

  Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor


Rename Master 2.8.1
image
Wygodny program do zmiany nazw dużej ilości plików za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszy.

Każdy użytkownik, który miał do czynienia z tworzeniem stron internetowych, archiwami, zbiorami muzyki, filmów lub obrazków na pewno doceni to narzędzie.
czytaj więcej

  Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor

 

InCD v.3.5.24.0
image
InCD wchodzi w skład pakietu Nero firmy Ahead. Program służy do nagrywania pakietowego...
czytaj więcej

Instalkę możesz pobrać także tutaj i tu
Warto zajrzeć także na CDRInfo

  Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor

 

TuneUp Utilities 2006
image
Narzędzie do optymalizacji systemu Windows. Program potrafi znacznie podnieść wydajność całego systemu...
czytaj więcej

Dostępne jest także spolszczenie TuneUp Utilities 2004

  Strona  Instalka  Spolszczenie  Autor

 

WinEject v.2.00
image
Darmowy program zarządzający szufladkami, np. napędem CD i nagrywarką, za pomocą ikonki znajdującej się w zasobniku systemowym. Posiada możliwość przypisania każdej wysuwalnej stacji klawiszy skrótu. Może zamykać dysk po ustalonym czasie, otwierać dyski przy zamykaniu systemu, pokaże czy stacja jest pusta, czy też zawiera nośnik itp. Ma wiele ciekawych możliwości i dosyć mocno, jako na mały program, rozbudowaną konfigurację. Przetłumaczony razem z plikiem pomocy. Według mojej opinii, pierwszy z dwu najlepszych na kilkanaście przetestowanych przeze mnie programów tego typu.
czytaj więcej

  Strona  Instalka  Spolszczenie  Autor

 

CD Ejector Pro v.1.04
image
Darmowy program zarządzający szufladkami, np. CD-ROM i nagrywarką, za pomocą ikonki w SystemTray. Dla tych, którzy w czasie pracy na komputerze lubią słuchać muzyki, daje taką możliwość, włącznie z przejściem do następnych utworów, cofaniem itd. Najważniejszą sprawą w tym przypadku jest minimalne zajęcie pamięci (porównaj z Media Player). Można również używanym płytom nadawać określone przyjazne nazwy, które następnie są wyświetlane w etykietce ikony. Przetłumaczony razem z plikiem pomocy. Może pracować równolegle z WinEject. Według mojej opinii, drugi z dwu najlepszych na kilkanaście przetestowanych przeze mnie programów tego typu.
czytaj więcej

  Strona  Instalka  Spolszczenie  Autor

Wydawnictwo Helion - literatura informatyczna

www.netmeter.pl

 

Hosting Zdjec