image

Moje hobby - lokalizacja programów

Ochrona komputera

Ad-Aware 9.6
image
Darmowa wersja dobrze znanego i uznanego przez specjalistów programu Ad-aware. Program posiada możliwość skanowania ramu, rejestru, dysków twardych i innych urządzeń posiadających pamięć.

adware

Ad-aware pozwala na łatwe usunięcie z twojego systemu programów adware, spyware, malware, keyloggerów i innych złośliwych programów. Dzięki kontroli przeglądarki zyskasz większą prywatność w przeglądaniu sieci. Dodatkową zaletą jest dokładniejsze niż w innych tego typu programach skanowanie z uwzględnieniem wszystkich modułów danego programu.

  Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor

 

Trojan Remover 6.6.1.2471
image
Jest to aktualna wersja programu wykrywającego w systemie obecność koni trojańskich.

Aplikacja skanuje pliki systemowe, wpisy do rejestru, a także analizuje programy, które uruchamiają się podczas startu systemu. W przypadku wykrycia podejrzanego pliku aplikacja podaje jego lokalizację na dysku i proponuje usunięcie wpisów oraz skrótów związanych z tym plikiem. Trojan Remover umożliwia również zmianę nazwy problematycznego programu, nie dając mu szansy na ponowną aktywację.
czytaj więcej

W związku z tym, że każda nowa wersja programu wymaga nowej wersji polskiej, chciałbym być zorientowany co do zainteresowania Trojan Remover w wersji polskojęzycznej. Jeśli więc jesteś zainteresowany kontynuowaniem tłumaczenia nowych edycji, prześlij mi wiadomość.

Z przykrością informuję iż w związku z częstymi aktualizacjami wersji programu, w chwili obecnej nie prowadzę aktualizacji wersji polskojęzycnej. Każdorazowo pliki wymagają rozpakowania depakerem, wczytanie projektu tłumaczenia i wykonania patcha.
Proponuję zwrócić się do autorów z zapytaniem o wersję polskojęzyczną. Zaoferowałem taką pomoc i współpracę, jednakże twórcy jako tako NA RAZIE nie są zaintresowani. Być może W PÓŹNIEJSZYM CZASIE. Sprawa zatem jest otwarta.
Kierowane zapytania ze strony użytkowników mogą to przyśpieszyć.

  Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor
 

Wydawnictwo Helion - literatura informatyczna

www.netmeter.pl

 

Hosting Zdjec