image

Moje hobby - lokalizacja programów

Multimedia

Norton Safe Web

 

LyricShow Player 0.9.5-240x320

zrzut okna programu
image

LyricShow Player-v0.9.5-240x320_Pl.jar to polskojęzyczna (przetłumaczona) aplikacja przeznaczona dla telefonów o rozdzielczości 240x320.

Odtwarzacz muzyki LyricShow Player jest programem przypominającym naszego PCtowego Winampa. Prócz tego że odtwarza piosenki zapisane na karcie lub w pamięci telefonu może otworzyć ebooki zapisane w formacie TXT. Dodatkowe opcje to banalne tworzenie playlist, dodatkowe skórki, możliwość wysyłania SMSów podczas słuchania muzyki przez bramkę wbudowaną w program, włączanie systemowego wygaszacza ekranu, wyłączanie podświetlenia i LCD, włączanie przeglądarki internetowej podczas słuchania muzyki, oraz karaoke i to wszystko bez minimalizacji! Rozbudowane możliwości konfiguracji sprawiają, że każdy dostosuje program tak, aby był dla niego jak najbardziej użyteczny.

Odtwarza Lyricsy LRC (teksty piosenek).

Jedynymi minusami, jakie do tej pory zauważyłem, to brak możliwości nadania programowi stałego dostępu do plików i za każdym razem program pyta się czy użytkownik daje takie zezwolenie, lecz nie jest to zbyt uciążliwe i na pewno znajdzie się na to jakiś sposób. Drugi minus to to, że należy najpierw wyłączyć autoblokadę klawiatury, gdyż po zablokowaniu klawiatury aplikacja milknie. Więcej informacji jak np. klawiszologia, znajdziecie w pomocy.


   Instalka    Autor

Xilisoft DVD Ripper Platinum 5

Xilisoft
image

Xilisoft DVD Ripper Ultimate to program który pomaga zrzucać filmy DVD oraz konwertować je do różnych formatów. Program obsługuje formaty wyjściowe: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD i 3GP a także formaty audio: MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3 i OGG. Program dostarcza także narzędzia do edycji video, scalania, dzielenia, usuwania ramek, dodawania efektów, znaków wodnych, napisów, ścieżek dźwiękowych i wiele więcej. Najważniejsze funkcje programu Xilisoft DVD Ripper Ultimate:

zrzucanie DVD do formatów: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC itp.,
wyodrębnianie dźwięku do formatu MP3, WMA, WAV itp.,
konwersja DVD dla iPod, iPhone, PSP, telefony, odtwarzacze MP4, telefony Google, Apple iPad,
tworzenie zrzutów ekranu z DVD i zapis do JPG or BMP.


  Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor

Media Player Classic 1.5.3.3870 z K-Lite Codec Pack

zrzut okna programu
image
Jest to Media Player Classic znajdujący się w pakiecie kodeków K-Lite Codec Pack. Odtwarzacz ten obsługuje szereg formatów multimedialnych i bazuje na platformie DirectShow. Obsługuje między innymi DivX, XviD i H.264 oraz "kontener multimedialny" Matroska, pozwala na odtwarzanie plików QuickTime i RealPlayer...
czytaj więcej

Użycie spolszczenia: Pobierz plik wykonywalny programu z przycisku Instalka oraz spolszczenie. Po rozpakowaniu obydwa pliki należy umieścić w katalogu C:\Program Files\K-Lite Codec Pack\Media Player Classic nadpisując istniejące.

Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor

Media Player Classic 6.4.9.1

zrzut okna programu
image
Media Player Classic to odtwarzacz obsługujący szereg formatów multimedialnych, bazujący na platformie DirectShow. Obsługuje między innymi DivX, XviD i H.264 oraz "kontener multimedialny" Matroska, pozwala na odtwarzanie plików QuickTime i RealPlayer...
czytaj więcej

Użycie spolszczenia: plik bibloteki spolszczenia należy rozpakować do katalogu z plikiem wykonywalnym programu.

   Instalka  Spolszczenie  Autor

FontTwister v.1.1


image
Program dodający efekty 3D i tekstury do napisów wykonanych fontami zainstalowanymi w systemie operacyjnym. Posiada zestaw gotowych tekstur i stylów...
czytaj więcej

  Strona   Instalka  Spolszczenie  Autor

 

Typograf 4.08


image
Aplikacja do zarządzania czcionkami OpenType, TrueType, PostScript Type1 oraz czcionkami drukarki...
czytaj więcej

Plik instalacyjny wersji angielskiej
Plik instalacyjny wersji angielskiej, starsza wersja

  Strona  Instalka  Spolszczenie  Autor

 

CAMEDIA Master 2.5
image
Program graficzny otrzymywany przy zakupie aparatu cyfrowego. Narzędzie do przeglądu i obróbki wykonanych zdjęć. Dzięki niemu można robić ciekawe kompozycje. Wykonanie kilku zdjęć i sklejenie ich w panoramę nie stanowi żadnego problemu. Program wykonuje praktycznie wszystko sam z zaskakującą dokładnością. Wykonanie i podgląd panoramy 360 stopni to prawdziwa atrakcja. Posiada kilka podstawowych funkcji obróbki zdjęcia.
czytaj więcej

Program przetłumaczony w 80%. Z braku czasu nie będę kontynuował tłumaczenia.

  Strona  Spolszczenie  Autor

Inne

Lotus 1-2-3 v.5.01
image
Darmowy arkusz kalkulacyjny z pakietu "Lotus SmartSuite 96". W menu wersji polskiej znajduje się błąd: Styl\format licybz... Tutaj znajdziesz rozwiązanie problemu, będzie Styl\format liczby...
czytaj więcej

Pobierz opis i ćwiczenia z LOTUS 123

  Strona  Spolszczenie  Autor

Wydawnictwo Helion - literatura informatyczna

 

www.netmeter.pl

 

Hosting Zdjec